Wyszukiwarka

Aktualności

Zawisza Sośnie rozgromiona 7:0

• autor: Trener69, 2014-02-26 10:58

W niedzielę 23 lutego na stadionie w Miliczu Barycz Sułów pokonała w meczu sparingowym Zawiszę Sośnie 7:0. Gole dla Sułowa strzelali: Robert Bieńkowski 3, Michał Musioł 1, Tomasz Szyszka 1, Andrzej Basa 1, Patryk Kwaczewski 1.

Rywalem Baryczy Sułów w kolejnym meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej była Zawisza Sośnie (3 drużyna kaliskiej klasy B). Pierwszą groźną okazję w meczu stworzyli piłkarze z Sośni, którzy w 20 minucie mieli rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym przez Beniamina Kaucha. Na szczęście jedenastkę efektowną paradą wybronił Marcin Goczling. Sułowianie objęli prowadzenie w 25 minucie. Gola strzelił uderzeniem z pierwszej piłki Robert Bieńkowski po wrzutce Andrzeja Basy. W 35 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzeniu głową Pawła Kaucha było ogromne zamieszanie w polu karnym. Do piłki doskoczył Michał Musioł, który strzałem głową zdobył drugiego gola dla Baryczy Sułów. Do przerwy było 2:0.
W 56 minucie było już 3:0. Do dośrodkowania po ziemi Andrzeja Basy doszedł Robert Bieńkowski, który pewnym uderzeniem zdobył gola. W 64 minucie Robert Bieńkowski zanotował hattricka. Popularny Mały dobiegł do prostopadłego podania Patryka Kwaczewskiego, minął bramkarza i uderzył na 4:0. W 71 minucie tuż po ponownym wejściu na boisko gola na 5:0 strzelił Tomasz Szyszka, któremu piłkę na nogę zagrał Rafał Basa. W 76 minucie Piotr Mierzejowski zagrał piłkę na dobieg Andrzejowi Basie. Skrzydłowy Sułowa wyprzedził obrońców Sośni i uderzył nie do obrony pod poprzeczkę z 16 metrów. Gola na 7:0 zdobył Patryk Kwaczewski. Larry strzelił gola z bliska po tym jak obrońcy Sośni zblokowali uderzenie Andrzeja Basy. Ostatecznie podopieczni trenera Przemysława Grochowickiego wygrali mecz z Zawiszą Sośnie 7:0.
W sobotę 1 marca gramy kolejny mecz sparingowy, tym razem na wyjeździe z Orlą Wąsosz z IV ligi (godz. 15.30).

Barycz Sułów – Zawisza Sośnie 7:0 (2:0)
(gole: Bieńkowski 25, 56 i 64, Musioł 35, Szyszka 71, A. Basa 76, Kwaczewski 82)