Wyszukiwarka

Aktualności

Cenne zwycięstwo z Bumerangiem Wrocław

• autor: Trener69, 2014-04-07 09:26

W niedzielę 6 kwietnia Barycz Sułów pokonała u siebie 1:0 Bumerang Wrocław w meczu 16 kolejki klasy A. Gola na wagę 3 punktów dla Sułowa strzelił Robert Bieńkowski.

Trener Przemysław Grochowicki w meczu z Bumerangiem nie mógł skorzystać z Andrzeja Basy, który pauzował za żółte kartki.
Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od przewagi Baryczy Sułów. W 9 minucie Robert Bieńkowski uderzył z bliska wprost w bramkarza Bumerangu Wrocław. W 15 minucie Barycz objęła prowadzenie. Fantastycznym prostopadłym podaniem za obrońców popisał się Mateusz Wybierała. Pojedynek biegowy z obrońcami z Wrocławia wygrał Robert Bieńkowski, który zwodem na zamach minął stopera Bumerangu i celnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. W 25 minucie znowu bardzo dobrze podawał Mateusz Wybierała, ale tym razem Konrad Nowacki uderzył ponad poprzeczką. Do przerwy było 1:0 dla sułowian. W przerwie trener Grochowicki zmienił pobijanego Rafała Basę, za którego wszedł Krystian Zbierant.
W 62 minucie świetną okazję miał Robert Bieńkowski, ale po zamieszaniu z bliska trafił tylko w bramkarza Wrocławia. W 71 minucie Tomasz Szyszka zmienił Pawła Kaucha i mógł mieć wejście smoka, ale w 74 minucie uderzył obok słupka. W 82 minucie Michał Musioł trafił w mur z rzutu wolnego z 17 metrów. W 85 minucie Piotr Mierzejowski groźnie z prawej strony uderzył w boczną siatkę bramki Bumeranga Wrocław. Z kolei w 87 minucie Robert Bieńkowski zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem. W 89 minucie za Mateusza Pękalskiego wszedł debiutujący w klasie A Mateusz Chołodecki. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Baryczy Sułów 1:0. Warto odnotować, że Bumerang w całym meczu nie stworzył sobie żadnej dogodnej okazji do strzelenia gola.

Barycz Sułów – Bumerang Wrocław 1:0
(gol: Robert Bieńkowski 15)

Skład Baryczy Sułów
Marcin GoczlingPaweł Kauch (71 Tomasz Szyszka), Michał Musioł, Karol Kiszczak, Beniamin KauchRafał Basa (46 Krystian Zbierant), Mateusz Wybierała, Piotr Mierzejowski, Konrad Nowacki, Mateusz Pękalski (89 Mateusz Chołodecki) – Robert Bieńkowski. Trener: Przemysław Grochowicki.

ZDJĘCIA AUTORSTWA DZIENNIKARZA „GŁOSU MILICZA” BARTOSZA JAKUBOWSKIEGO – TYLKO DO PRYWATNEGO UŻYCIA DLA KIBICÓW I ZAWODNIKÓW LKS BARYCZ SUŁÓW