Wyszukiwarka

Aktualności

Przegrane derby w Gądkowicach

• autor: Trener69, 2014-06-09 08:30

Barycz Sułów przegrała w niedzielę 8 czerwca na wyjeździe 0:2 z Plonem Gądkowice w meczu 24 kolejki klasy A. Tym samym nasza drużyna ograniczyła niemal do zera szanse na awans do klasy okręgowej.

Drużyna trenera Przemysława Grochowickiego musiała sobie poradzić w Gądkowicach w derbach gminy Milicz bez niemogących wziąć udziału w meczu z różnych względów: Karola Kiszczaka, Rafała Basy i Arkadiusza Naskrętskiego.
Kilka minut po rozpoczęciu meczu Andrzej Basa strzałem głową minimalnie posłał piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W 16 minucie bramkarz Plonu wybronił lekkie uderzenie Pawła Kaucha. W 17 minucie Beniamin Kauch z prawej strony został ograny przez napastnika Plonu, który mocno zagrał wzdłuż linii bramkowej, a jego kolega z bliska posłał piłkę do siatki. W 27 minucie Michał Musioł z rzutu wolnego minimalnie uderzył obok słupka. W 35 minucie słabe uderzenie z dobrej pozycji Roberta Bieńkowskiego obronił golkiper Gądkowic. W 44 minucie Plon świetnie rozegrał rzut wolny. Jeden z braci Rajkiewiczów krótko podprowadził piłkę i uderzył celnie obok słupka podwyższając wynik meczu na 2:0.
W 59 minucie napastnik Plonu posłał piłkę minimalnie obok słupka. W dalszej części meczu Barycz atakowała pozycyjnie, a Plon groźnie atakował z kontrataków. W doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny za faul na Mateuszu Pękalskim. Niestety, Michał Musioł fatalnie uderzył ponad poprzeczką. Ostatecznie Barycz przegrała mecz w Gądkowicach 0:2.
W niedzielę 15 maja Barycz Sułów zagra u siebie o godz. 11 z Baryczą Milicz.

Plon Gądkowice – Barycz Sułów 2:0