Wyszukiwarka

Aktualności

Orla Korzeńsko pokonana walkowerem 3:0

• autor: Trener69, 2014-10-05 19:48

W niedzielę 5 października Barycz Sułów pokonała na wyjeździe 3:1 Orlę Korzeńsko w meczu 7 kolejki klasy A. Mecz został zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Sułowa. Korzeńsko zostało ukarane za brak w składzie młodzieżowca.

Barycz Sułów pojechała na wyjazdowy mecz w Żmigródku z Orlą Korzeńsko mocno osłabiona. W składzie sułowian zabrakło aż 4 zawodników podstawowego składu: bramkarza Marcina Goczlinga, stopera Michała Musioła i środkowego pomocnika Konrada Nowackiego (pauzowali za kartki) oraz prawego obrońcę Piotra Jurczaka (choroba).
Grający w okrojonym składzie sułowianie objęli prowadzenie w 11 minucie. Obrońca gospodarzy faulował wychodzącego sam na sam z bramkarzem Andrzeja Basę, za co sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnie wykorzystał Mariusz Niedbała. Do przerwy było 1:0 dla sułowian.
W 2 połowie kluczowa okazała się zmiana z 70 minuty, kiedy to Tomasza Szyszkę zastąpił grający trener sułowian Przemysław Grochowicki (pierwszy występ w tym sezonie). W 75 minucie Przemysław Grochowicki oddał przepiękny strzał z 25 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadała do siatki bramki gospodarzy. Asystę w tej sytuacji zaliczył Andrzej Basa. W 82 minucie P. Grochowicki prostopadłym podaniem wypuścił Roberta Bieńkowskiego, który w sytuacji sam na sam strzelił gola na 3:0. Gospodarze w doliczonym czasie gry zdobyli jeszcze gola po zamieszaniu. Ostatecznie Barycz wygrała mecz w Korzeńsku 3:1.
W najbliższą niedzielę Barycz w meczu u siebie zmierzy się z Orłem Prusice.

Orla Korzeńsko – Barycz Sułów 1:3
(gole dla Baryczy: Niedbała 11k., Grochowicki 75, Bieńkowski 82)