Wyszukiwarka

Aktualności

Burza w Sułowie - MECZ WALKOWEREM WYGRANY PRZEZ BARYCZ

• autor: Trener69, 2014-10-27 09:10

W niedzielę 26 października Barycz Sułów na boisku przegrała u siebie 0:3 mecz 10 kolejki klasy A z Burzą Godzieszowa. Na szczęście sułowian w ekipie Burzy zagrał zawodnik, który powinien pauzować za żółte kartki. W efekcie mecz walkowerem wygrał Sułów!!

Początek niedzielnego meczu należał zdecydowanie do Baryczy. Już w 4 minucie sam na sam z bramkarzem wyszedł Robert Bieńkowski. Niestety, nasz napastnik trafił w wychodzącego z bramki golkipera gości. W 8 minucie z lewej strony pola karnego sam przed bramkarzem gości znalazł się tym razem Andrzej Basa, ale jego strzał zatrzepotał tylko w górnej części bocznej siatki bramki Burzy. W 14 minucie Burza objęła prowadzenie po strzale z ok. 16 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową. W 26 minucie po podaniu Roberta Bieńkowskiego Konrad Nowacki uderzył piłkę tuż przy słupku. Do przerwy goście wygrywali 1:0.
Początek drugiej połowy był wyrównany. W 59 minucie za Tomasza Szyszkę wszedł grający trener Przemysław Grochowicki. Najlepszą sytuację do strzelenia gola Barycz miała w 61 minucie. Bartosz Serweta znalazł się sam przed bramkarzem, jednak jego strzał z 7 metrów poszybował wysoko nad poprzeczką. W 65 minucie strzał Roberta Bieńkowskiego z bliska odbił się od nogi obrońcy Burzy. W 73 minucie Burza wyszła z kontrą. Pomocnik zagrał piłkę na prawą stronę do stojącego na ok. 2-metrowym spalonym skrzydłowego. Sędzia boczny nie podniósł jednak chorągiewki, a zawodnik Burzy pognał sam na bramkę Marcina Goczlinga i uderzył nie do obrony pod poprzeczkę. W 84 minucie Burza wyszła z kolejną kontrą. Sam przed bramkarzem znalazł się napastnik z Godzieszowej, który minął Marcina Goczlinga i umieścił piłkę w pustej bramce. Ostatecznie Burza pokonała Barycz w Sułowie aż 0:3.

Barycz Sułów – Burza Godzieszowa 0:3