Wyszukiwarka

Aktualności

Pierwsze sparingi Baryczy w przerwie zimowej

• autor: Trener69, 2015-02-22 11:40

Piłkarze Baryczy Sułów rozegrali już trzy sparingi przed zaplanowanym na 22 marca startem rundy wiosennej klasy A. Nasi piłkarze wygrali 6:3 z Wisznią Małą oraz przegrali 3:7 z Łazami i 3:4 z Jutrosinem.

W ostatnią sobotę 21 lutego piłkarze Baryczy Sułów mierzyli się na swoim stadionie z 12. drużyną leszczyńskiej okręgówki Orlą Jutrosin. W barwach Orli zagrali testowani przez trenera Jutrosina nasi zawodnicy Rafał Basa i Konrad Nowacki. W ekipie Baryczy grali piłkarze, którzy występowali w poprzedniej rundzie w seniorach oraz kilku najbardziej obiecujących juniorów.
Do przerwy sułowianie wygrywali z Orlą 2:1 po dwóch golach Andrzeja Basy. Tuż po przerwie Barycz na prowadzenie 3:1 wyprowadził Mateusz Wybierała, który strzelił gola główką po rzucie rożnym. Później większą skutecznością popisali się piłkarze z Jutrosina, którzy strzelili 3 bramki i wygrali mecz 4:3.
Tydzień wcześniej 14 lutego Barycz na stadionie w Miliczu przegrała 3:7 z KS Łazy (2. drużyna grupy 10 wrocławskiej klasy B), a 7 lutego wygrała w Sułowie 6:3 z Płomieniem Wisznia Mała (lider grupy 2 wrocławskiej klasy B).