Wyszukiwarka

Aktualności

Przegrana na inaugurację w Prusicach

• autor: Trener69, 2015-08-23 23:57

Piłkarze Baryczy Sułów na inaugurację klasy A przegrali 23 sierpnia na wyjeździe 1:2 z Orłem Prusice. Honorowego gola dla Baryczy strzelił Krzysztof Peniowicz.

Fantastycznie w meczu w Prusicach zaprezentowali się kibice Baryczy, którzy na wyjazd udali się w liczbie aż 58 osób. Sułowscy fanatycy zaprezentowali efektowną oprawę z rac świetlnych.
Prowadzenie w meczu, który był oficjalnym debiutem Jarosława Ploty w roli trenera sułowian, objęli w 28 minucie gospodarze. Prowadzenie Orłowi dał Rafał Sztylka, który świetnie wykonał rzut wolny. Od 32 minuty gospodarze grali w osłabieniu, po tym jak sędzia w ciągu 3 minut pokazał 2 żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę napastnikowi z Prusic. Gospodarze grając w osłabieniu po kontrze zdobyli w 35 minucie bramkę na 2:0. Miłosza Zbieranta zdołał pokonać Patryk Krajewski. W 39 minucie grający w przewadze sułowianie zdołali strzelić gola na 1:2. Sytuacją sam na sam zdołał wykorzystać Krzysztof Peniowicz. Nasz napastnik chwilę później zszedł z murawy, po tym jak zobaczył drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę. Do przerwy było 2:1 dla gospodarzy.
Na początku drugiej połowy piłkarze Baryczy mieli przewagę, jednak nie zdołali wykorzystać dwóch świetnych okazji do zdobycia gola (Mateusz Sipowicz i Patryk Goczling). W 74 minucie drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Wybierała.
W całym przegranym 1:2 meczu sułowianie obejrzeli 7 żółtych i 2 czerwone kartki.

Orzeł Prusice – Barycz Sułów 2:1
(gole: Rafał Sztylka 28, Patryk Krajewski 35 – Krzysztof Peniowicz 39)