Wyszukiwarka

Aktualności

Przegrana 0:2 w Pasikurowicach

• autor: Trener69, 2015-09-15 12:08

Barycz Sułów przegrała w niedzielę 13 września 0:2 mecz wyjazdowy z Iskrą Pasikurowice. Była to już 4 kolejka klasy A.

Nasi piłkarze mierzyli się na wyjeździe z Iskrą Pasikurowice, która ostatnio znacząco się wzmocniła. Z kolei wśród sułowian nie mogli zagrać pauzujący za kartki Mateusz Sipowicz, Mateusz Wybierała i Jarosław Gajowy oraz kontuzjowany bramkarz Miłosz Zbierant. Sułowianie mieli w 1 połowie dobrą okazję do strzelenia gola po groźnym strzale Jakuba Czuchwickiego. W 33 minucie na prowadzenie wyszli gracze z Pasikurowic, dla których gola strzałem z główki zdobył Dariusz Wojtasik. Do przerwy było 0:1.
Na początku drugiej połowy w 49 minucie gospodarze dobili sułowian, kiedy to bramkę strzelił doświadczony Robert Miziniak. Ostatecznie Barycz przegrała wyjazdowy mecz 0:2. W drużynie trenera Jarosława Plotu debiut w klasie A zaliczyli: Maciej Bachta, Przemysław Jasiński i Jakub Grzejszczyk.
Najbliższy mecz piłkarze Baryczy zagrają w niedzielę o godz. 16 na stadionie w Sułowie z Dolpaszem Skokowa.

Iskra Pasikurowice – Barycz Sułów 2:0