Wyszukiwarka

Aktualności

Ważne zwycięstwo nad Widawą Kiełczów

• autor: Trener69, 2015-10-05 23:00

Barycz Sułów pokonała w niedzielę 4 października 2:1 Widawę Kiełczów w meczu 7 kolejki klasy A. Gole dla Baryczy strzelali Szymon Achtel oraz Krzysztof Peniowicz.

Prowadzenie drużynie trenera Jarosława Ploty zapewnił w 16 minucie Szymon Achtel, który przepięknym uderzeniem z narożnika pola karnego w okienko bramki zdołał pokonać golkipera Kiełczowa. W pierwszej połowie w 40 minucie Barycz mogła zdobyć drugą bramkę, ale uderzenie Piotra Mierzejowskiego poszybowało minimalnie obok słupka.
Po przerwie piłkarze Widawy Kiełczów rzucili się na naszą drużynę. Ich starania przyniosły skutek w 50 minucie, kiedy to Marcina Goczlinga mocnym uderzeniem pokonał Łukasz Herbuś. Goście długo nie cieszyli się prowadzeniem. W 57 minucie Jarosław Gajowy znalazł w polu karnym Krzysztofa Peniowicza, który uderzył z 10 metrów pod poprzeczkę bramki Widawy i było 2:1. W 75 minucie Peniowicz był bliski strzelenia swojej drugiej bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W 79 minucie Widawa mogła wyrównać stan meczu, ale piłkę lecącą po uderzeniu z główki napastnika gości tuż przy słupku cudowną paradą wybronił Marcin Goczling. Ostatecznie Barycz wygrała zacięty mecz z Kiełczowem 2:1.

Barycz Sułów – Widawa Kiełczów 2:1
(gole: Achtel 16, Peniowicz 57 – Herbuś 50)

Skład Baryczy Sułów
Marcin Goczling – Paweł Basa, Michał Musioł, Mariusz Bieńkowski, Piotr Jurczak – Piotr Mierzejowski (88 Maciej Bachta), Konrad Nowacki, Jakub Czuchwicki (69 Mateusz Wybierała), Szymon Achtel – Krzysztof Peniowicz, Jarosław Gajowy (81 Karol Kiszczak). Trener: Jarosław Plota.

• Komentarzy [17]
  • czytano: [773]

autor: ~DOLZPN 2015-10-09 09:41:38

avatar Klub BARYCZ Sułów został ukarany karą finansową oraz zakazem rozgrywania zawodów w roli gospodarza przy udziale gości. Komisja Dyscyplinarna nałożyła karę pozbawienia licencji klubowej w zawieszeniu na okres 1 roku.

autor: ~Gzs Widawa 2015-10-09 09:46:35

avatar Powinniście sie wstydzic. Przy zejsciu z boiska jeden nasz zawodnik oraz syn prezesa został uderzony przez waszych pseudo kibiców. Gorzej niż najgorsze bydło. Powinni was karnie zdegradować!!

autor: ~obserwator 2015-10-09 10:36:19

avatar Bastek po co ci to wszystko ,nie szkoda Ci twojej reputacji to istna banda prostaków na czele z Twoim zastępca.Daj sobie spokój,chyba ,że zależy ci na tym żeby firmować taki klub,takie towarzystwo.Masz swoja pozycje w sporcie i tego pielęgnuj.Myślisz ,że na innym boisku będzie lepiej, jeżeli tak myślisz to sie bardzo mylisz.W konsekwencji będziesz jeszcze chodził po sadach.

autor: ~polpo 2015-10-09 10:40:59

avatar Ciekawe co na to Pan Burmistrz i radny Bienkiewicz . Po prostu wstyd!!!!!!!!!!!!!!!
Takiemu klubowi nie dałbym dofinansowania z budżetu Gminy tym bardziej ,że efekty sportowe żadne.

autor: ~bertol 2015-10-09 11:19:54

avatar To już po Sułowie !!!!No chyba ,że teraz będą grać w Postolinie, jak im sołtys pozwoli.Nikt nie powinien przyjmować tej bandy!

autor: ~miki 2015-10-09 12:21:05

avatar to chyba nie chodzi o to, ze LKs nie może rozgrywać meczów w roli gospodarza. Tylko, ze w meczach w Sulowie nie mogą uczestniczyć kibice gości

autor: ~matro 2015-10-09 14:13:25

avatar miki,pomyśl trochę ,bo z myśleniem u ciebie krucho
tak trochę jak z kibicami sułowskimi, kto z widłami biega po stadionie goście czy miejscowi , a do gnoju

autor: ~miki 2015-10-09 14:37:19

avatar nie wiem. tak sobe interpretuje. wogole nie rozumiem co oznacza zakaz rozgrywania zawodów w roli gospodarza przy udziale gości, dziwnie wdług mnie to nazwali

autor: ~matro 2015-10-09 14:40:39

avatar Mogą np.trenować, zakaz gry w rozgrywkach pod patronatem DZPN

autor: ~anonim 2015-10-09 15:57:54

avatar Panowie z Kiełczowa, a nie macie nic do powiedzenia o swoim zachowaniu? Nie przyzna się ten śmiałek, który skoczył z pałką teleskopową do jednego z kibiców? Wyskakując z takim przedmiotem powinien się cieszyć, że wrócił w jednym kawałku do domu.

autor: ~niki 2015-10-09 16:32:40

avatar Ktoś wie do kiedy jest to zawieszenie stadionu?

autor: ~DOLZPN-ZMIANA SANKCJI 2015-10-09 18:33:02

avatar Klub BARYCZ Sułów został ukarany karą finansową oraz zakazem rozgrywania 3 kolejnych zawodów w roli gospodarza przy udziale
kibiców. Komisja Dyscyplinarna nałożyła karę pozbawienia licencji klubowej w zawieszeniu
na okres 1 roku.

autor: ~miki 2015-10-09 18:36:59

avatar Czyli mecze z Lotnikiem, Skarszynem oraz derby z Plonem (!!!!) bez udziału publiczności. qrwa..

autor: ~lopek 2015-10-12 11:21:27

avatar Rok czasu na boisku w Sułowie nie może Barycz rozgrywać meczy ligowych i nic nie kombinujcie

autor: ~kibic 2015-10-16 10:37:59

avatar Będę mecz oglądał siedząc na płocie, normalne jaja

autor: ~1.3.1.2 , SF 2015-10-29 22:39:13

avatar Wy wszyscy pierdoleni szmaciarze nie wiecie co to są prawdziwi kibice i dla tego siejecie ferment a żadna z waszych drużyn niema taki fanatyczych kibiców psi chuje moęcie nam nosem w dupe zajechać pederasci :D \

autor: ~LKS 47 2015-11-05 23:14:28

avatar zawieszenie do końca rundy od nowego roku zaczynamy grać na własnym Stadionie ! przez rok czasu nie możemy odjebać akcji na meczu u siebie i na wyjazdach , damy rade nie trzeba wchodzić na stadion w A klasie zeby widzieć mecz :) pozdro