Wyszukiwarka

Aktualności

Pechowa porażka z Lotnikiem Twardogóra

• autor: Trener69, 2015-10-21 16:14

Barycz Sułów przegrała u siebie w niedzielę 18 października 1:2 w meczu 9 kolejki klasy A z Lotnikiem Twardogóra. Honorowego gola dla Baryczy strzelił Michał Musioł.

Drużyna trenera Jarosława Ploty mierzyła się na własnym boisku z Lotnikiem Twardogóra. Na trybuny stadionu nie wpuszczeni zostali kibice, co jest karą Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej za zachowanie części sułowskich fanów w poprzednich spotkaniach.
Spotkanie z Lotnikiem Twardogóra było bardzo emocjonujące. Przez większość spotkania przewagę miała Barycz, ale nie potrafiła tego przekuć na bramki.
W 15 minucie uderzenie Karola Kiszczaka w środek bramki obronił bramkarz Lotnika. Chwilę później Mateusz Sipowicz uderzył z ostrego kąta w boczną siarkę. W 22 minucie uderzenie Pawła Basy z 15 metrów wybił do boku bramkarz gości, a Maciej Bachta dobijając piłkę przerzucił ją nad poprzeczką. Chwilę później Paweł Basa groźnie uderzył obok słupka. Najgroźniejszy w pierwszej połowie był jednak strzał Mateusza Sipowicza, którego strzał w 42 minucie bramkarz Lotnika sparował na słupek. Do przerwy mimo dużej przewagi Baryczy był remis 0:0.
Tuż po przerwie lekką przewagę miał Lotnik, w efekcie czego strzelił 2 bramki w 55 i 61 minucie po po uderzeniu z 16 metrów oraz efektownej główce. Piękną bramkę dla Baryczy w 65 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego strzelił kapitan sułowian Michał Musioł. W końcówce Barycz stworzyła sobie wiele okazji. W najlepszych Maciej Bachta w 82 minucie strzelając z główki trafił w słupek, a w 87 minucie Michał Musioł uderzył piłkę z 10 metrów w poprzeczkę.
Barycz niestety uległa na swoim boisku Lotnikowi Twardogóra 1:2.

Barycz Sułów – Lotnik Twardogóra 1:2
(gol dla Baryczy: Musioł 65)