Wyszukiwarka

Aktualności

Ważne 3 punkty ze Spartą Skarszyn

• autor: Trener69, 2015-11-10 00:04

W niedzielę 8 listopada Barycz Sułów w meczu klasy A pokonała 2:0 Spartę Skarszyn. Gole dla drużyny trenera Jarosława Ploty strzelali Andrzej Basa oraz Krzysztof Peniowicz.

Piłkarze Baryczy Sułów w meczu ze Spartą Skarszyn musieli sobie radzić bez pauzujących za kartki: kapitana Michała Musioła oraz będącego w wysokiej formy Pawła Basy. W pierwszym składzie trener Jarosław Plota po raz pierwszy wystawił juniorów młodszych: Przemka Jasińskiego oraz Darka Gila, który zaliczył debiut w klasie A.
Do przerwy w meczu Baryczy ze Spartą był remis 0:0, choć lekką przewagę mieli sułowianie. Bramki padły w końcu w drugiej połowie. W 57 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Baryczy za zagranie ręką w polu karnym obrońcy Skarszyna. Jedenastkę na gola zamienił pewnym strzałem wracający po kontuzji Andrzej Basa. Drugą bramkę w 84 minucie w zamieszaniu po rzucie rożnym zdobył uderzeniem z bliska Krzysztof Peniowicz.
Ostatecznie drużyna trenera Jarosława Ploty zasłużenie pokonała Spartę Skarszyn 2:0.

Barycz Sułów – Sparta Skarszyn 2:0
(gole: A. Basa 57k., Peniowicz 84)