Wyszukiwarka

Aktualności

Zduny okazały się lepsze

• autor: Trener69, 2016-03-06 18:04

W niedzielę 6 marca Barycz Sułów przegrała 3:5 z CKS Zduny w kolejnym meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej klasy A. Gole dla naszej drużyny strzelali: Michał Musioł 2 oraz Maciej Bachta 1.

Sułowska Barycz w meczu z grającymi w kaliskiej klasie B Zdunami grała w osłabionym składzie. Z różnych względów w meczu nie wystąpili tacy podstawowi zawodnicy jak np.: Jarosław Gajowy czy Rafał Basa. Grano 2 razy po 40 minut.
Pierwsza połowa należała do gości, którzy strzelili bramki w 15 minucie (z akcji) i 31 minucie (z rzutu karnego). Do przerwy było 2:0 dla Zdun.
W 43 minucie Maciej Bachta po uderzeniu z 15 metrów w długi róg zdobył bramkę na 2:1. W 46 minucie Zduny strzeliły trzecią swoją bramkę po kontrze. W 60 minucie po błędzie obrony Zduny zdobyły kolejną bramkę i było 1:4. W 61 minucie Michał Musioł wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i zrobiło się 2:4. W 70 minucie ponownie Michał Musioł zdobył gola na 3:4 z rzutu karnego. W 73 goście po kolejnej składnej akcji ustalili wynik meczu na 3:5.
Przed meczem Baryczy Sułów z CKS Zduny na stadionie w Miliczu rozegrany został sparing pomiędzy juniorami młodszymi Baryczy Sułów a juniorami młodszymi Orli Jutrosin. Niestety, nasza młoda drużyna przegrała ten mecz 0:6.

Barycz Sułów – CKS Zduny 3:5
(gole dla Baryczy: Michał Musioł 61’ i 70’k., Maciej Bachta 43’)