Wyszukiwarka

Aktualności

Remis 2:2 z Orłem Prusice po zażartej walce

• autor: Trener69, 2016-03-21 13:42

W niedzielę 20 marca na inaugurację rundy wiosennej klasy A Barycz Sułów zremisowała na swoim boisku 2:2 z Orłem Prusice. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył bohater meczu Mateusz Sipowicz.

Rywalem Baryczy Sułów w niedzielnym meczu był osłabiony w przerwie zimowej Orzeł Prusice. Barycz do pojedynki z Prusicami przystępowała bez 3 zawodników, którzy opuścili naszą drużynę w przerwie zimowej: Arkadiusza Naskrętskiego (przeszedł do Baryczy Milicz), Karola Kiszczaka (odszedł do Sokoła Kaszowo) oraz Piotra Jurczaka (transfer do UKS Postolin). W kadrze meczowej znalazł się za to Karol Niedbała, który wrócił do naszej drużyny po grze w klasie okręgowej w barwach Wiwy Goszcz.
W niedzielnym meczu do przerwy goście prowadzili 1:0 po tym, jak w 30 min prawy pomocnik Orła Patryk Krajewski urwał się obrońcom Baryczy i zdobył bramkę. W 48 minucie Barycz strzeliła gola na 1:1. Bramkę uderzeniem z prawej strony pola karnego zdobył Mateusz Sipowicz, któremu podawał Patryk Goczling. W 55 minucie Prusice ponownie prowadziły 2:1 po skutecznie zakończonej kontrze z lewej strony boiska. Gola dla Orła zdobył doświadczony napastnik Sebastian Łazebny. Wynik meczu ustalił w 60 minucie Mateusz Sipowicz, który pokonał bramkarza gości Mateusza Nowaka pięknym uderzeniem z ostrego kąta pod poprzeczkę. W ostatniej minucie meczu Mateusz Sipowicz po podaniu Macieja Bachty mógł zdobyć zwycięską bramkę dla naszej drużyny, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył w poprzeczkę. Ostatecznie podopieczni trenera Jarosława Ploty po rozegraniu jednego z lepszych meczów w tym sezonie zremisowali 2:2 z Orłem Prusice.