Wyszukiwarka

Aktualności

Porażka 1:2 z Borem Oborniki Ślaskie

• autor: Trener69, 2016-04-04 14:43

W niedzielę 3 kwietnia Barycz Sułów przegrała na swoim stadionie 1:2 mecz 15 kolejki klasy A z Borem Oborniki Śląskie. Honorowego gola dla naszej drużyny strzelił Rafał Basa.

Podczas niedzielnego meczu z Borem Oborniki Śląskie trener Jarosław Plota miał do dyspozycji zaledwie 13 zawodników, w tym 3 juniorów młodszych: Jakuba Grzejszczyka, Szymona Jareckiego i Przemysława Jasińskiego. Mimo dużego osłabienia kadrowego nasza drużyna rozegrała dobry mecz.
Prowadzenie w spotkaniu w 16 minucie objęli goście. Po wrzutce w pole karne i błędzie naszych obrońców do piłki dopadł napastnik Boru Mateusz Kulikowiec, który strzałem po koźle po długim rogu wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 1:0. W 35 minucie idealnej sytuacji nie wykorzystał nasz młody pomocnik Jakub Grzejszczyk, którego uderzenie w sytuacji sam na sam wybronił bramkarz rywali. Do przerwy było 0:1.
W przerwie trener Jarosław Plota zmienił Szymona Jareckiego na Rafała Basę. Wprowadzony na boisko Rafał Basa zdobył bramkę na 1:1 w 49 minucie. Po klepce z Piotrem Mierzejowski, będący na lewej stronie Maciej Bachta wrzucił piłkę w pole karne. Tam na 5 metrze stał Rafał Basa, który skutecznie zakończył akcję. W 65 minucie dobrą okazję miał Mateusz Sipowicz, który minimalnie uderzył obok słupka. Niestety, w 89 minucie Oborniki zdobyły bramkę na 2:1. Gola uderzeniem z główki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ponownie zdobył Mateusz Kulikowiec. To trafienie ostatecznie przesądziło o przegranej naszej drużyny. W doliczonym czasie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Marcin Goczling, który w meczu z KS II Łozina będzie musiał pauzować.

Barycz Sułów – Bór Oborniki Śląskie 1:2
(gol dla Baryczy: R. Basa 49)