Wyszukiwarka

Aktualności

Nieznaczna porażka w Łozinie

• autor: Trener69, 2016-04-11 15:39

W niedzielę 10 kwietnia Barycz Sułów przegrała 1:2 mecz 16 kolejki grupy II wrocławskiej klasy A. Honorową bramkę dla Baryczy z rzutu karnego strzelił Jarosław Gajowy.

Drużyna Baryczy Sułów pojechała do Łoziny na mecz z rezerwami miejscowego Klubu Sportowego w zaledwie 11 zawodników.
Gra w meczu była wyrównana do 21 minuty, kiedy to Łozina zdobyła bramkę na 1:0. Po wrzutce za obrońców nasza linia obronna popełniła błąd wykonując nieudaną pułapkę ofsajdową. W efekcie sam przed naszym bramkarzem Miłoszem Zbierantem znalazł się napastnik Łoziny Mateusz Wesołowski, który zdobył bramkę na 1:0. W 31 minucie Łozina zdobyła bramkę w identycznej sytuacji na 2:0. Tym razem zdobywcą bramki był Mateusz Łaskawski. Do przerwy wynik się nie zmienił.
W przerwie trener Jarosław Plota zmienił ustawienie kierując do ataku kapitana Michała Musioła, którego miejsce na stoperze zajął Konrad Nowacki. Od tej zmiany gra Baryczy wyglądała zdecydowanie lepiej. W 60 minucie golkiper Łoziny wyłapał lecące tuż przy słupku uderzenie Michała Musioła. Chwilę później bramkarz gospodarzy wybronił groźne uderzenie Jarosława Gajowego oraz chwilę później dobitkę Michała Musioła. Ataki naszej drużyny przyniosły skutek w 77 minucie. W polu karnym faulowany był Michał Musioł, za co sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł Jarosław Gajowy, który skutecznym strzałem zdobył honorową bramkę dla naszej drużyny. Czerwoną kartkę w 87 minucie ukarany został Konrad Nowacki. Ostatecznie Barycz po walce przegrała mecz w Łozinie 1:2.

KS II Łozina – Barycz Sułów 2:1
(gol dla Baryczy: Gajowy 77k.)