Wyszukiwarka

Aktualności

Barycz rozgromiona przez Iskrę Pasikurowice

• autor: Trener69, 2016-04-18 22:29

W niedzielę 17 kwietnia Barycz Sułów przegrała na własnym stadionie 0:7 z Iskrą Pasikurowice w meczu 17 kolejki klasy A.

Niedzielne spotkanie na początku było niezwykle wyrównane. W 10 minucie samotnie w pole karne gości wbiegł Mateusz Sipowicz, ale z 15 metrów uderzył kilka metrów obok słupka. W 27 minucie sędzia spotkania podyktował rzut karny dla Baryczy po faulu na Mateuszu Sipowiczu. Uderzenie Michała Musioła z 11 metrów obronił niestety bramkarz Iskry Maciej Zimkowski. W 35 minucie Iskra strzeliła swojego pierwszego gola w meczu. Kolejne bramki dla gości padały w 39, 42 i 45 minucie. Do przerwy goście schodzili z prowadzeniem 4:0.
W drugiej połowie nasza drużyna podłamana wynikiem straciła kolejne bramki w 68, 85 i 90 minucie. Ostatecznie Barycz przegrała mecz z wiceliderem klasy A z Pasikurowic 0:7.

Barycz Sułów – Iskra Pasikurowice 0:7
(gole: Łukasz Bartnicki 39’, 45’ i 68’, Mateusz Jasiński 35’ i 42’, Ryszard Kasperek 85’, Bartłomiej Miziniak 90’)