Barycz Sułów - MKP Wołów

Wygrana z Burzą pod wodzą nowego trenera

• autor: Trener69, 2016-05-03 20:28

W niedzielę 1 maja Barycz Sułów pokonała 1:0 Burzę Godzieszowa w meczu 19 kolejki klasy A. Barycz prowadził nowy-stary trener Przemysław Grochowicki.

W piątek przed meczem z Burzą doszło do zmiany na stanowisku trenera Baryczy Sułów. Dotychczasowego szkoleniowca Jarosława Plotę zastąpił poprzedni trener sułowian Przemysław Grochowicki.
Nasza drużyna pod wodzą nowego-starego trenera zmobilizowała się i zagrała z Burzą przede wszystkim skutecznie. Kluczowa akcja meczu miała miejsce w 12 minucie. W kontrataku Patryk Goczling zagrał piłkę do Jarosława Gajowego, który odwrócił się w kierunku bramki i huknął w kierunku lewego rogu bramki gości. Bramkarz Burzy nie wybronił tego uderzenia i Barycz wyszła na upragnione prowadzenie. Więcej bramek w niedzielnym meczu nie padło i Barycz odniosła pierwsze w tym roku zwycięstwo w klasie A.
Zadowolony z postawy drużyny był trener Przemysław Grochowicki, który przyznał, że obecnie nie liczy się dla niego ładna gra, a zdobycie 3 punktów, które przybliżą naszą drużynę do zrealizowania celu, jakim jest utrzymanie w klasie A. Warto odnotować, że po zmianie trenera do drużyny wrócili tacy piłkarze jak Mateusz Wybierała i Dominik Urban.
Następny mecz Barycz zagra w niedzielę na wyjeździe o godz. 11 z Widawą Kiełczów.

Barycz Sułów – Burza Godzieszowa 1:0
(gol: Jarosław Gajowy 12')

Miłosz Zbierant – Karol Niedbała, Michał Musioł, Mariusz Bieńkowski, Szymon Achtel – Jakub Czuchwicki (71 Andrzej Basa), Patryk Goczling, Mateusz Sipowicz, Marcin Goczling (60 Dominik Urban), Maciej Bachta – Jarosław Gajowy. Trener: Przemysław Grochowicki.