Wyszukiwarka

Aktualności

Wygrana w Skarszynie i debiut Mykoli Berezy

• autor: Trener69, 2016-06-09 12:13

W niedzielę 5 czerwca Barycz Sułów pokonała na wyjeździe 4:0 Spartę Skarszyn i traci już tylko punkt do dającego pewne utrzymanie miejsca 11. w tabeli. Bohaterem meczu był debiutant Mykola Bereza z Ukrainy (na zdjęciu).

W składzie Baryczy Sułów zadebiutował 26-letni Mykola Bereza z Ukrainy. Wychowanek Karpat Lwów przyjechał do Polski do pracy i przez ten czas będzie zawodnikiem Baryczy.
Już w 8 sekundzie meczu Mykola Bereza strzelił piękną bramkę. Po wznowieniu gry zawodnik z Ukrainy minął dwóch zawodników Skarszyna i uderzył z 35 metrów nie do obrony zdobywając przepiękną bramkę. W 5 minucie było już 2:0. Z lewej strony dośrodkował Maciej Bachta, a Mykola Bereza strzałem z powietrza z 7 metrów zdobył bramkę. W 40' minucie sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny za zagranie ręką w polu karnym przez obrońcę Sparty. Jedenastkę na gola zamienił kapitan Michał Musioł. W 49 minucie wynik meczu ustalił Mateusz Wybierała, który zdobył bramkę po dośrodkowaniu Macieja Bachty.
W sobotę o godz. 14 Barycz zagra w Sułowie kluczowy dla losów utrzymania w klasie A mecz z Zorzą Pęgów.

Sparta Skarszyn – Barycz Sułów 0:4
(gole: Bereza 1' i 5', Musioł 40'k., Wybierała 49')