Wyszukiwarka

Aktualności

Porażka w pierwszym sparingu z Baryczą Milicz

• autor: Trener69, 2016-07-24 08:27

Piłkarze Baryczy Sułów w sobotę 23 lipca przegrali 2:5 pierwszy mecz sparingowy przed startem klasy B z Baryczą Milicz. Obydwa gole dla sułowian strzelił Jarosław Gajowy.

Mecz pomiędzy Baryczami z Milicza i Sułowa miał całkowicie różny przebieg w I i II połowie. W I połowie na boisku dominowała Barycz Sułów, co przekuło się na prowadzenie 2:0. W 21 minucie bramkę na 1:0 po minięciu obrońcy i bramkarza zdobył Jarosław Gajowy. W 40 minucie było już 2:0 po tym jak Jarosław Gajowy wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Przemysławie Jasińskim.
W II połowie trener Grochowicki dał więcej pograć rezerwowym. Milicz przejął inicjatywę i strzelił 5 bramek, w tym 2 w samej końcówce. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 2:5.
W Baryczy Sułów zagrał powracający do naszej drużyny Beniamin Kauch (UKS Postolin) oraz testowany Bartosz Hęciak (Plon Gądkowice).

Barycz Sułów – Barycz Milicz 2:5
(gole: Gajowy 21’ i 40’k. – Biernat 55’, Samulski 68’, Lombarski 77’, 88’ i 90’)