Wyszukiwarka

Aktualności

Przegrana w sparingu z faworytem klasy A

• autor: Trener69, 2016-07-28 22:41

W czwartek 28 lipca Barycz Sułów rozegrała na boisku w Prusicach mecz z tamtejszym A-klasowym Orłem Prusice. Mecz wygrali rywale 5:0.

Rywalem Baryczy Sułów w drugim meczu sparingowym przed nowym sezonem był faworyt A klasy Orzeł Prusice, który wzmocnił się tak uznanymi zawodnikami z III ligi jak: Grzegorz Rajter, Adrian Bergier, Jacek Mądrzejewski i Artur Monasterski.
Prowadzenie już w 1 minucie objęły Prusice. Mariusz Bieńkowski próbując wycofać piłkę do bramkarza Marcina Goczlinga niestety pomylił się i zbyt krótko zagrał. Do futbolówki podbiegł Grzegorz Rajter, który pewnym strzałem zdobył bramkę na 1:0. Bramka na 2:0 padła w 22 minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Barycz piłka trafiła na 40 metr do Piotra Mierzejowskiego. Nasz zawodnik chciał wycofać piłkę do bramkarza Marcina Goczlinga. Niestety piłka znowu trafiła pod nogi Grzegorza Rajtera, który zdobył gola na 2:0. W pierwszej połowie nasza Barycz miała dwie bardzo dobre okazje do zdobycia gola. Po wrzutce groźnie z główki uderzał Mykola Bereza, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem golkiper gospodarzy wybronił strzał Mateusza Sipowicza. Do przerwy było 2:0 dla Orła.
W drugiej połowie Prusice dołożyły 3 bramki. W 60 minucie po dośrodkowaniu z 40 metrów zawodnik Orła uderzeniem głową pokonał Marcina Goczlinga. W 72 minucie było 4:0 po tym jak Adrian Bergier z Orła ograł przy linii końcowej Mariusza Bieńkowskiego i wyłożył piłkę Grzegorzowi Rajterowi, który zdobył bramkę na 4:0. Ostatnia bramka padła w 82 minucie. Po dośrodkowaniu z boku gola strzałem z bliska zdobył Artur Monasterski. Ostatecznie Orzeł pokonał w czwartkowym sparingu Barycz 5:0.

Orzeł Prusice – Barycz Sułów 5:0