Wyszukiwarka

Aktualności

Zwycięstwo w hicie kolejki w Grabownie Wielkim

• autor: Trener69, 2016-09-04 21:23

Barycz Sułów pokonała na wyjeździe 3:0 Polonię Grabowno Wielkie w meczu 3. kolejki klasy B. Nasza drużyna tym samym cały czas od 1 kolejki jest liderem klasy B!!!

Niedzielny mecz zapowiadał się na hit kolejki. Na papierze grało dwóch faworytów do awansu do klasy A. Ale tylko na papierze, bo jak później pokazały wydarzenia na boisku nasza Barycz zdominowała gospodarzy z Grabowna Wielkiego. W pierwszym składzie naszej drużyny zadebiutował nowy zawodnik Szymon Iwanicki (ostatnio Burza Godzieszowa). Z kolei w 2 połowie do ataku wszedł kolejny nowy zawodnik z Ukrainy Kristian Dżejranaszwili z Czuwaju Przemyśl.
Nasza drużyna objęła prowadzenie w 25 minucie. Po wrzutce z lewej strony Szymona Achtela piłkę do własnej bramki wpakował boczny pomocnik Polonii Piotr Pieczarka. Do przerwy było 1:0 dla naszej drużyny. W 50 minucie Barycz prowadziła już 2:0. Ponownie z lewej strony dośrodkowywał Szymon Achtel. Bramkarz gospodarzy wypuścił piłkę, a Mykola Bereza strzelił piłkę do pustej bramki. Wynik meczu ustalił w 56 minucie Maciej Bachta, który wykorzystał świetne podanie Piotra Mierzejowskiego.
Wynikiem 3:0 zakończył się mecz na szczycie, choć to był najniższy wymiar kary dla Grabowna. Nasza Barycz stworzyła sobie wiele dobrych okazji do zdobycia gola. Sam kapitan Michał Musioł dwukrotnie trafiał w poprzeczkę.

Polonia Grabowno Wielkie – Barycz Sułów 0:3
(gole: Pieczarka-sam. 25’, Bereza 50’, Bachta 56’)