Wyszukiwarka

Aktualności

Deklasacja i pogrom 14:0 Pogoni Cieszków

• autor: Trener69, 2016-09-11 23:19

W niedzielę 11 września w meczu 4 kolejki grupy IX wrocławskiej klasy B Barycz Sułów rozgromiła na własnym boisku aż 14:0 Pogoń Cieszków. Tym samym nasza drużyna umocniła się na pozycji lidera.

Tym razem mecz derbowy powiatu milickiego w Sułowie nie przyniósł wielkich emocji. Okazało się bowiem, że drużyna trenera Przemysława Grochowickiego zdominowała słabiutką tego dnia Pogoń Cieszków i bez najmniejszych problemów pokonała rywali aż 14:0.
Do przerwy Barycz prowadziła 5:0, a po przerwie dołożyła jeszcze 9 goli. Goście tylko raz zagrozili bramce Marcina Goczlinga, po tym jak w 36 obrońca Pogoni z rzutu wolnego uderzył w poprzeczkę naszej bramki. Gole dla Baryczy w cały meczu zdobywali: Maciej Bachta 2, Piotr Mierzejowski 2, Mateusz Sipowicz 2, Krystian Dżejranaszwili 2, Michał Musioł 2, Paweł Basa 1, Mykola Bereza 1, Szymon Achtel 1, Damian Kościuczyk-sam. 1.
Asysty w meczu zaliczali: Szymon Achtel 4, Szymon Iwanicki 3, Bartosz Hęciak 2, Jakub Grzejszczyk 2, Maciej Bachta 1.
MVP Meczu – Szymon Achtel, który jako lewy obrońca zdobył 1 bramkę i zaliczył aż 4 asysty!!
Brawa dla naszych zawodników za niesamowitą dominację rywala.

Barycz Sułów – Pogoń Cieszków 14:0
(gole: Bachta 5’ i 68’, Mierzejowski 24’ i 26’, Sipowicz 50’ i 80’, Dżejranaszwili 57’ i 65’, Musioł 73’ i 86’, P. Basa 22’, Bereza 27’, Achtel 66’, Kościuczyk-sam 85’)