Wyszukiwarka

Aktualności

Dziewiąte zwycięstwo z rzędu sułowskiej Baryczy

• autor: Trener69, 2016-10-17 21:43

W meczu 9 kolejki klasy B Barycz Sułów pokonała na wyjeździe 1:0 Sokoła Ujeździec Wielki. Gola na wagę 3 punktów dla naszej drużyny zdobył Kristian Dżejranaszwili.

Nasza drużyna do wyjazdowego pojedynku z Sokołem Ujeździec Wielki przystępowała po kolejnych 8 wygranych w klasie B. Tym razem trener Przemysław Grochowicki w Ujeźdźcu Wielkim nie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Macieja Bachty oraz Mariusza Bieńkowskiego.
Barycz prowadzenie w meczu objęła w 26 minucie. Po rozegraniu piłki w środku pola futbolówka trafiła na lewe skrzydło do Szymona Achtela. Nasz obrońca wrzucił piłkę w pole karne, a tam bramkarza gospodarzy przytomnym strzałem pokonał Kristian Dżejranaszwili. Chwilę później Barycz stworzyła sobie kolejną bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki, jednak Kristian Dżejranaszwili będąc sam przed bramkarzem niepotrzebnie odgrywał piłkę do Mykoli Berezy, którego strzał wybronił golkiper Sokoła. W 1 połowie wynik meczu się nie zmienił. Bolesną stratą była natomiast kontuzja kolana Piotra Mierzejowskiego, który musiał opuścić w przerwie plac gry. Jego miejsce na środku pomocy zajął Mateusz Wybierała.
Druga połowa była zdecydowanie słabiej zagrana przez naszych piłkarzy. Sułowianie nie grali tak płynnie jak w poprzednich meczach często tracąc piłkę. Sokół stworzył sobie 2 bardzo groźne okazje. W jednej z nich pojedynek sam na sam z napastnikiem rywali wygrał dobrze dysponowany Marcin Goczling. Barycz też miała okazje w 2 połowie do zdobycia gola (Kristian Dżejranaszwili!), ale ostatecznie wynik meczu się nie zmienił i nasza drużyna wygrała na ciężkim terenie w Ujeźdźcu Wielkim 1:0. Jest to dziewiąta z rzędu wygrana naszej drużyny w klasie B, która jest zdecydowanym liderem ligi.
Teraz naszych piłkarzy czeka tygodniowa przerwa w rozgrywkach. Po niej prawdopodobnie 29 lub 30 października zagramy mecz u siebie z KS Łazy, który zostanie przełożony z 11 kolejki z dnia 6 listopada. Więcej szczegółów na ten temat wkrótce.

Sokół Ujeździec Wielki – Barycz Sułów 0:1
(gol: Kristian Dżejranaszwili 26’)