Wyszukiwarka

Aktualności

Niespodziewana porażka z Dębem Kuraszków

• autor: Trener69, 2017-03-21 13:33

Na inaugurację rundy wiosennej klasy B Barycz Sułów uległa w niedzielę 19 marca na własnym stadionie 1:2 Dębowi Kuraszków. Honorowego gola dla Baryczy zdobył Michał Musioł.

Barycz Sułów była wielkim faworytem niedzielnej inauguracji rundy wiosennej z Dębem Kuraszków. Nasza drużyna w dotychczasowych 13 meczach rundy jesiennej wygrała wszystkie spotkania, tracąc przy tym zaledwie 3 bramki.
W niedzielnym meczu w barwach Sułowa zagrali nowi zawodnicy: bramkarz Filip Koczorowski (Barycz Milicz), Robert Bieńkowski (Orla Jutrosin) oraz Radosław Pruś (Piast Żmigród). Z Baryczy odszedł za to Ukrainiec Mykola Bereza, który wrócił do swojego kraju.
Od początku meczu z Kuraszkowem drużyna trenera Przemysława Grochowickiego miała olbrzymią przewagę. W pierwszych 30 minutach sułowianie wypracowali co najmniej 5 bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki. Dąb z kolei groźnie kontrował, mając w swoich szeregach najlepszego strzelca grupy IX klasy B Sebastiana Oczeretkę. To właśnie Oczeretko po szybkiej kontrze zdobył bramkę dla swojej drużyny w 42 minucie. Tuż po przerwie ten sam zawodnik groźnie uderzył w poprzeczkę bramki Baryczy. W 70 minucie Oczeretko po wymanewrowaniu obrońcy i mocnym uderzeniu z 13 metrów po raz drugi pokonał Filipa Koczorowskiego. Barycz w końcówce rzuciła się do ataku. Nasza drużyna zdołała zdobyć jedną bramkę w 88 minucie po strzale z 17 metrów kapitana Michała Musioła. Ostatecznie Barycz niespodziewanie przegrała mecz z Kuraszkowem 1:2.

Barycz Sułów – Dąb Kuraszków 1:2
(gole: Musioł 88 – Oczeretko 42 i 70)