Wyszukiwarka

Aktualności

Sokół Kaszowo rozgromiony 5:0

• autor: Trener69, 2017-03-28 11:33

W niedzielę 26 marca Barycz Sułów na stadionie w Miliczu pokonała 5:0 Sokoła Kaszowo w meczu klasy B. Nasza drużyna jest zdecydowanym liderem klasy B.

Barycz od początku meczu posiadała przewagę w meczu z Sokołem. Wynik meczu otworzył w 24 minucie środkowy pomocnik Baryczy Szymon Iwanicki, który zdobył przepiękną bramkę uderzeniem z dystansu pod poprzeczkę. Do 70. min utrzymywał się wynik 1:0 i mecz był w miarę wyrównany. W 71 minucie bramkę po szybkiej kontrze i asyście od Jakuba Czuchwickiego zdobył Maciej Bachhta. Po tej bramce Kaszowo stanęło, a nasza drużyna zdobywała kolejne gole. W 78 minucie po sklepaniu obrony Sokoła i wyłożeniu piłki przez Bartosza Hęciaka gola strzałem z bliska do pustej bramki zdobył Robert Bieńkowski. W 83 minucie po akcji Jakuba Grzejszczyka piłkę w bramce umieścił obrońca Sokoła Emil Sobieski. Wynik meczu na 5:0 w 90 minucie ustalił Mariusz Bieńkowski, który strzelił pięknie z dystansu. Piłka odbiła się obrońcy Sokoła i po rykoszecie wpadła do bramki. Brawa dla naszej drużyny. W niedzielę gramy o godz. 14 w Sułowie z Polonią Grabowno Wielkie.

Sokół Kaszowo – Barycz Sułów 0:5
(gole: Iwanicki 24, Bachta 71, R. Bieńkowski 78, Sobieski-sam. 83, M. Bieńkowski 90)