Wyszukiwarka

Aktualności

Jeden mecz od awansu

• autor: Trener69, 2017-05-11 10:54

W niedzielę 7 maja w meczu 20 kolejki klasy B Barycz Sułów wygrała u siebie 8:1 z KS Komorów i potrzebuje jeszcze tylko jednego zwycięstwa, by zapewnić sobie awans do klasy A.

Niedzielny mecz z Komorowem miał wyjątkową oprawę. Piłkarzy na spotkanie wyprowadzali mali wychowankowie Akademii Sportu Milicz, których na co dzień szkoli nasz trener Przemysław Grochowicki.
Sam mecz nie miał wielkiej historii. Nasi piłkarze zdominowali Komorów, do przerwy wygrywając 3:0. W 2 połowie nasi chłopcy dołożyli 5 bramek, a Komorów zdobył honorowego gola. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:1. Gole dla drużyny trenera Grochowickiego strzelali: Konrad Nowacki 3, Robert Bieńkowski 2, Michał Musioł 2, Jakub Grzejszczyk 1. Jeżeli Barycz wygra niedzielny mecz w Kaszycach Wielkich, to zapewni sobie już powrót do klasy A!

Barycz Sułów – KS Komorów 8:1
(gole: Nowacki 60k., 67 i 75, Musioł 16k. i 73k., R. Bieńkowski 27 i 36, Grzejszczyk 64 – Radomski 49)