Wyszukiwarka

Aktualności

Barycz Sułów mistrzem B klasy!!!!

• autor: Trener69, 2017-05-18 12:41

W niedzielę 14 maja Barycz Sułów w meczu 21. kolejki klasy B pokonała na wyjeździe 3:1 LZS Kaszyce Wielkie, czym zapewniła sobie mistrzostwo klasy B i awans do klasy A.

Prowadzenie w meczu w Kaszycach objęli w 6. min gospodarze. Po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę do siatki skierował zawodnik gospodarzy Mateusz Bednarz. Barycz wyrównała w 19 minucie. W polu karnym faulowany był Szymon Iwanicki, za co sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny. Jedenastkę na gola pewnym strzałem zamienił Michał Musioł. W 29 minucie mieliśmy drugi rzut karny za faul na Bartoszu Hęciaka. Jedenastkę po raz drugi pewnie wykonał kapitan Michał Musioł i do przerwy było 2:1 dla naszej drużyny.
Nasza przewaga w 2 połowie była już wyraźniejsza. W 70 minucie w poprzeczkę uderzył zawodnik gospodarzy. My mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, których nie potrafiliśmy przełożyć na bramki. W końcu w 80 minucie gola na 3:1 uderzeniem z 16 metrów zdobył Bartosz Hęciak, któremu podawał Kristian Dżejranaszwili.
Po końcowym gwizdku sędziego w górę wystrzeliły korki od szampana i piłkarze Baryczy razem z trenerem Przemyławem Grochowickim mogli cieszyć się z pewnego awansu do klasy A.

LZS Kaszyce Wielkie – Barycz Sułów 1:3
(gole: Bednarz 6 – Musioł 19k. i 29k., Hęciak 80)