Wyszukiwarka

Aktualności

Druga porażka w sezonie

• autor: Trener69, 2017-05-26 12:35

W niedzielę 21 maja Barycz Sułów na własnym stadionie przegrała w meczu 22 kolejki klasy B 1:2 z Sokołem Ujeździec Wielki. Honorową bramkę dla Sułowa zdobył Mateusz Sipowicz.

Pewna awansu do klasy A Barycz zgodnie z planem objęła prowadzenie w meczu z Ujeźdźcem Wielkim w 12 minucie. Napastnik Mateusz Sipowicz otrzymał podanie od Szymona Iwanickiego i uderzeniem z 15 metrów po długim rogu strzelił bramkę dla Baryczy. Rywale wyrównali w 17 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola strzałem głową zdobył Tomasz Kowalik z Sokoła. Do przerwy było 1:1.
W 2. połowie nie stworzyliśmy sobie klarownej sytuacji. Niestety gola po dalekiej wrzutce z rzutu wolnego zdobył ponownie Tomasz Kowalik i Ujeździec Wielki pokonał Barycz 2:1.
Teraz naszą drużynę czeka pauza, a kolejny mecz w B klasie rozegramy w sobotę 3 czerwca o godz. 16 w Łazach Wielkich.

Barycz Sułów – Sokół Ujeździec Wielki 1:2
(gole: Sipowicz 12 – Kowalik 17 i 52)