Wyszukiwarka

Aktualności

Wygraliśmy z Zorzą Pęgów

• autor: Trener69, 2017-10-10 22:23

W niedzielę 8 października Barycz Sułów w meczu 7 kolejki klasy A pokonała na własnym boisku 2:1 Zorzę Pęgów. Gole dla Baryczy strzelali: Michał Musioł i Robert Bieńkowski.

Rywalem naszej drużyny w niedzielnym meczu była solidna Zorza Pęgów. Do przerwy mecz był wyrównany i żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki.

W 2. połowie wynik spotkania w 50. min otworzył Michał Musioł, który zdobył gola uderzeniem z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szymona Iwanickiego. W 69. min piękną akcję kolegów uderzeniem z 13 metrów po długim rogu wykończył Robert Bieńkowski, któremu podawał Mateusz Sipowicz. Później Sułów zmarnował 3 dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Dwukrotnie pomylił się Dominik Urban, a raz Robert Bieńkowski. Zorza zdobyła kontaktową bramkę w 82. min po uderzeniu Daniela Wariasa. Ostatecznie nasza drużyna wygrała mecz 2:1, dzięki czemu awansowała na 3. pozycję w tabeli klasy A. Gratulacje dla podopiecznych trenera Przemysława Grochowickiego.

Barycz Sułów – Zorza Pęgów 2:1
(gole: Musioł 50, R. Bieńkowski 69 – Warias 82)