Wyszukiwarka

Aktualności

Pewna wygrana z Orlą Korzeńsko

• autor: Trener69, 2017-10-25 11:28

W niedzielę 15 października Barycz Sułów pokonała w meczu u siebie 3:0 Orlę Korzeńsko.

Barycz mierzyła się 15 października z wiceliderem klasy A Orlą Korzeńsko. W drużynie rywali cały mecz rozegrał nasz były zawodnik Paweł Kauch.
Podopieczni Przemysława Grochowickiego od początku przejęli kontrolę nad spotkaniem i zdobyli aż 3 bramki, choć mogło paść ich znacznie więcej. Sułowianie na prowadzenie wyszli już w 7. minucie po golu Mariusza Bieńkowskiego. 3 minuty później wynik na 2:0 podwyższył Michał Musioł. W drugiej połowie trzecią bramkę dla Sułowa zdobył Robert Bieńkowski i mecz sułowanie zakończyli 3:0. – Zagraliśmy jeden z lepszych meczy. Dominowaliśmy w nim w każdym elemencie piłkarskim i przez całe 90 minut mieliśmy pełną kontrolę – komentował po spotkaniu trener Przemysław Grochowicki.

Barycz Sułów – Orla Korzeńsko 3:0
(gole: M. Bieńkowski 7, Musioł 10, R. Bieńkowski 55)