Wyszukiwarka

Aktualności

Przegrana w wietrze z KS Łozina

• autor: Trener69, 2017-10-30 23:19

W niedzielę 29 października w meczu 10 kolejki klasy A Barycz Sułów przegrała u siebie 1:3 z KS Łozina. Honorowego gola dla naszej drużyny strzelił Maciej Bachta.

W Sułowie na murawę w najciekawszym spotkaniu kolejki w klasie A w niedzielę wyszli piłkarze Baryczy Sułów i KS Łozina. Prowadzenie w meczu w 19. min objęli goście z Łoziny. Po szybkiej akcji Tomasz Dejneka wyszedł sam na sam z bramkarzem Baryczy Marcinem Goczlingiem i uderzając po długim rogu zdobył bramkę na 1:0. Łozina w pierwszej połowie miała jeszcze dwie idealne okazje do zdobycia bramki, w tym w jednej zawodnik KS uderzył w słupek. W Sułowie w najlepszej sytuacji Jakub Grzejszczyk w 35. min uderzył ponad poprzeczką.

Tuż po przerwie w 48. min Barycz wyrównała. Gola uderzeniem z 16 metrów zdobył Maciej Bachta, któremu podawał Szymon Iwanicki. Kilka minut po tej bramce sam na sam z bramkarzem wyszedł Robert Bieńkowski, którego uderzenie wybronił bramkarz Łoziny. W 64. min po błędzie obrony piłkarze Łoziny wyszli z akcją dwóch napastników KS na obrońcę i bramkarza Baryczy. Po ładnie rozegranej akcji i strzale z 6 metrów Jacek Łoboda dał Łozinie prowadzenie 2:1. W 72. min Łozina wyszła z zabójczą kontrą i Michał Wilk zdobył gola na 3:1 dla gości. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie w Sułowie.
– Tego meczu nie można oceniać pod względem sportowym. Pogoda nie pozwalała na normalną grę w piłkę. To była bardziej kopanina, w której lepiej odnalazła się drużyna z Łoziny. Nasi rywale stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i zasłużenie wygrali – mówił po meczu trener Baryczy Przemysław Grochowicki.

Barycz Sułów – KS Łozina 1:3
(gole: Bachta 48 – T. Dejneka 19, Łoboda 64, M. Wilk 72)