Wyszukiwarka

Aktualności

Barycz gromi Victorię Orzeszków

• autor: Trener69, 2018-04-25 10:26

W niedzielę 22 kwietnia Barycz Sułów w meczu 17 kolejki klasy A rozgromiła Victorię Orzeszków. Hattricka dla naszej drużyny ustrzelił Mateusz Sipowicz.

W niedzielnej kolejce Barycz Sułów mierzyła się u siebie z Victorią Orzeszków, z którą tydzień temu zremisował Milicz. Początek należał do gości. W 6  minucie w naszym polu karnym Karol Knop faulował zawodnika rywali, za co sędzia podyktował rzut karny dla Victorii. Strzał zawodnika rywali z jedenastki wybronił będący w świetnej formie bramkarz Baryczy Filip Koczorowski. W 21 minucie Barycz objęła prowadzenie. Po kontrze szarżujący z prawej strony Jakub Grzejszczyk wyłożył piłkę Mateuszowi Sipowiczowi, który uderzeniem z bliska pokonał bramkarza Victorii. W 24 minucie było już 2:0. Po podaniu od Konrada Nowackiego piłkę w polu karnym przyjął Maciej Samulski i uderzył z lewej nogi nie do obrony. Do przerwy było 2:0 dla naszej drużyny.
W 52 minucie zawodnik Victorii został ukarany przez sędziego czerwoną kartką i grający w osłabieniu Orzeszków został przez Barycz całkowicie zdominowany. Kolejne dwie bramki zdobył Mateusz Sipowicz, który zanotował hattricka. Do siatki rywali trafiali także rezerwowi - dwukrotnie Kristian Dżejranaszwili oraz raz wracający po kontuzji Maciej Bachta. Ostatecznie Barycz Sułów pewnie pokonała Victorię Orzeszków 7:0.

Barycz Sułów – Victoria Orzeszków 7:0
(gole: Sipowicz 21, 67 i 70, Dżejranaszwili 72 i 84, Samulski 24, Bachta 83)